Чотири питання до Дня журналіста України. Відповідає В’ячеслав Колесников

0

У переддень дня журналіста, видання газети «Горожанин-Інформ» задає важливі питання депутатам. В’ячеслав Колесников, депутат Запорізької обласної ради привітав редакцію та відповів нам на наші запитання:

 — Яким чином журналісти допомагають доносити інформацію вашим виборцям?

— Звичайно допомагають. Наші матеріали виходять в багатьох газетах, на радіо, на телебаченні. Здебільшого можу говорити про конструктивну та плідну співпрацю.

— Яке ваше ставлення до боротьби з дезінформацією з боку журналістів?

— Серйозні та поважаючі себе ЗМІ уникають дезінформації у своїх матеріалах. Ми намагаємось працювати саме з такими виданнями та телеканалами. Водночас, дезінформація з боку журналістів, рівно як і заангажованість, завжди була, є і буде. Якось на одному телеефірі довелось спілкуватись з вороже налаштованою ведучою, яка відкрито демонструвала заангажованість, спотворюючи факти та відповіді. Більше не приймаю запрошень від цього телеканалу. Вважаю, що це абсолютно природня реакція на дезінформацію та заангажованість.

— Наскільки важливі журналісти в інформаційній війні проти країни- агресора?

— Настільки ж, наскільки важливий будь який солдат на полі бою під час бойових дій. В інформаційній війні немає перемир’я або режимів тиші, тому переоцінити важливість журналістів вкрай важко.

— Нажаль, народні обранці нерідко стають лобістами чиїхось корисливих інтересів. Наскільки ефективною здається вам робота преси з викриття такої політичної корупції?

— Я також лобіст. Особисто я лобіюю інтереси своїх виборців і вважаю, що чим більше преса говоритиме про це – тим краще. Щодо політичної корупції, то судячи з тієї кількості викриваючих матеріалів у ЗМІ, я не бачу проблеми в роботі журналістів в цьому напрямку. Водночас є проблема реакції на такі публікації з боку органів влади, а також судових та правоохоронних органів. Втім, то вже інша історія.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь