«ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»: унікальний досвід і технології

- Advertisment -

«ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»: унікальний досвід і технології

10 жовтня 2020 року електрометалургійний завод «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» святкує 88-річчя з дня першої плавки. Сьогодні це запорізьке підприємство один із ключових виробників сортової нержавіючої сталі та єдиний в Україні виробник спеціальних сплавів.

 88 років лідерства

10 жовтня 1932 року – це день першої плавки на Заводі спеціальних сталей (так раніше називалася «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ»). З того часу кожен рік ознаменований значущими подіями не тільки для підприємства, але і для всієї металургійної галузі в цілому.

Підприємство невипадково називають «перлиною електрометалургії» і асоціюють із поняттями «вперше в світі» і «вперше в країні». Завод був першопрохідцем в освоєнні технології вакуумування сталі в ковші, впровадженні електрошлакового переплаву, переплаву сталі і сплавів у вакуумних дугових печах, освоєнні виробництва інструментальної та швидкорізальної сталі методом порошкової металургії, впровадженні у виробництво газокисневого рафінування сталі.

На «ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ» був побудований найбільший у той час в Європі спеціалізований цех для виплавки злитків електрошлакового і вакуумно-дугового переплаву. А також унікальний цех фінішної обробки готової продукції.

 Наша продукція

Сьогодні підприємство розробляє, виробляє і реалізує металопродукцію з нержавіючих, інструментальних, швидкорізальних (в тому числі виготовлених методом порошкової металургії), підшипникових, конструкційних легованих і вуглецевих сталей. Потужності підприємства дозволяють виробляти понад 800 марок сталі в 1200 профілерозмірах. Компанія постійно модернізує виробничі потужності, освоює нові технології, встановлює сучасне обладнання, що дозволяє випускати високоякісну продукцію.

Технології, що застосовуються на заводі, дозволяють отримувати високоякісні сталі і сплави, які використовуються в найбільш відповідальних галузях промисловості – машинобудуванні, суднобудуванні, автомобілебудуванні, авіакосмічній та нафтогазовидобувной галузях.

Із металу під маркою «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» виготовляють деталі машин і механізмів, безшовні труби і підшипники, інструменти для подальшої обробки металів і сплавів.

 Географія поставок

 Географічне розташування підприємства дає значну перевагу у виході на світові ринки. Продукцію «ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ» знають більш ніж у 60 країнах світу. Зберігаючи позиції лідера на внутрішньому ринку, підприємство розширює присутність своєї продукції в Європі, Азії, Америці. Сьогодні компанія співпрацює з партнерами і дистриб’юторами з багатьох країн світу.

«ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» – постійний учасник спеціалізованих виставок і найбільших галузевих заходів.

Сертифікація продукції

Виробництво високоякісної продукції та максимальне задоволення потреб споживачів є пріоритетними завданнями для «ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ». Для реалізації цих завдань на підприємстві розроблена, впроваджена і сертифікована Система менеджменту якості, що відповідає ISO 9001:2015.

Система менеджменту якості ґрунтується на ризик-орієнтованому мисленні, чіткому розумінні контексту діяльності підприємства, потреб і очікувань зацікавлених сторін і світових принципах якості; застосовує сучасні методи менеджменту якості, впроваджує методи бережливого виробництва. Щорічно встановлюються і досягаються цілі з вдосконалення і випуску нової продукції.

Успішне функціонування Системи менеджменту якості на підприємстві підтверджують сертифікаційні і наглядові аудити, які проводяться Товариством Технічного нагляду «TÜV» (Німеччина), що сприяє високому рейтингу підприємства на світових ринках.

Якість нашої продукції відповідає вимогам національних і міжнародних стандартів, включаючи ДСТУ, ASTМ, AISI (США), EN (Євросоюз), DIN (Німеччина), BS (Великобританія), AFNOR (Франція), JIS (Японія).

Моніторинг якості продукції, що поставляється споживачам, здійснює компанія SGS, яка є світовим лідером в області незалежних експертиз, випробувань і сертифікації.

Продукція «ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ» має великий попит на використання в галузях, що найбільш динамічно розвиваються у світі.

Відповідність металопродукції і виробничих процесів ПрАТ «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» підтверджено численними міжнародними сертифікатами для галузей:

  • виробництва судин для роботи під тиском згідно німецьких технічних вимог, згідно вимог Директиви Євросоюзу PED 2014/68 / EU та AD 2000 Merkblatt W0;
  • будівництва – металопродукція згідно Регламенту Євросоюзу CPR 305/2011 EU;
  • суднобудування – сертифікатами міжнародновизнаних органів з сертифікації Lloyd’s Register (LR) Великобританія, Det Norske Veritas & Germanischer Lloyd (DNV-GL), «American Bureau of Shipping» (USA);
  • нафтогазової промисловості – Свідоцтвом про виконання вимог стандарту NORSOK М-650, яке видане органом з сертифікації «ТÜV Thüringen» (Німеччина);
  • залізничного транспорту – у Системі сертифікації продукції вагонобудування України;
  • металопродукції для атомних станцій України – Національна атомна енергетична компанія «Енергоатом» (атомна промисловість) та іншими.

 Виробничі потужності

Виробництво сталі на підприємстві представлено чотирма сталеплавильними цехами, серед яких унікальний цех порошкової металургії.

Передільне виробництво включає прокатний, калібрувальний, ковальський, ковальсько-пресувальний, термічний цех і цех ад’юстажної обробки металу.

Виробничі потужності заводу дозволяють виробляти весь спектр високоякісної сталі, а також здійснювати якісну термо- і механообробку металопродукції.

 Соціальна сфера

Потужною є не тільки промислова, але й соціальна сфера «ДНІПРОСПЕЦСТАЛІ». Підприємство підтримує молодих співробітників і ветеранів праці, втілює масштабні оздоровчі програми, завдяки розвитку власного санаторію-профілакторію на острові Хортиця, бази відпочинку на Азовському узбережжі, співпраці з найкращими медичними установами міста. Гордістю заводу є найкращий у Запоріжжі палац культури, розташований у самому центрі міста.

 «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» це унікальний сплав досвіду і технологій, традицій і сучасних тенденцій у металургії.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам