НовиниНизка нардепів вимагають відправити законопроєкт «про заборону УПЦ МП»...

Низка нардепів вимагають відправити законопроєкт «про заборону УПЦ МП» до Венеціанської комісії

-

Низка нардепів вимагають відправити законопроєкт «про заборону УПЦ МП» до Венеціанської комісії

Частина депутатів Верховної Ради заявили, що хочуть відправити законопроєкт про заборону  Української православної церкви Московського патріархату до Венеційської комісії. Про це пише LB.ua з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, нардепи підготували письмове звернення до спікера парламенту Руслана Стефанчука, у якому запевняють, що даний законопроєкт порушує право людини на свободу світогляду і віросповідання. На думку співрозмовників LB.ua, у такий спосіб чиновники сподіваються зірвати подальше просування законопроєкту.

Повідомляється, що зараз у Верховній Раді триває збір підписів. Звернення вже підписали щонайменше 46 народних депутатів. Серед тих, хто поставив підпис, – члени «Слуги народу» Андрій Мотовиловець, Данило Гетманцев, Максим Бужанський та Євген Брагар, а також колишні представники нині забороненої ОПЗЖ Григорій Суркіс, Сергій Льовочкін, Юрій Бойко тощо.

Довідка. Венеційська комісія – дорадчий  орган Ради Європи з питань конституційного права. Комісія надає висновки про відповідність законопроєктів європейським стандартам та цінностям.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам