Кабмін не подовжив «карантин вихідного дня»

0

У зв’язку із позитивною динамікою уряд відмовився від карантину вихідного дня і натомість запровадив у всій Україні обмеження «помаранчевої» зони. Передає ТСН.ua.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду повідомив, що Карантин вихідного дня в Україні показав зрештою позитивний ефект. Країні вдалося уникнути прогнозованого зростання захворюваності на коронавірус, а в закладах охорони здоров’я стабілізувалася ситуації із зайнятістю ліжок хворими на COVID-19.

«Можна констатувати, що ми отримали позитивний ефект. На кінець карантину вихідного дня, 30 листопада, за попередній тиждень ми отримали на 6 тисяч випадків захворювання менше, аніж це було прогнозовано. Посилені заходи на вихідних дещо стабілізували ситуацію в лікарнях. Спостерігається вирівнювання ситуації із зайнятістю ліжок, яка вже місяць тримається на постійному рівні 27-28 тисяч зайнятих хворими на COVID-19 ліжок. Це дозволяє нам зняти саме ці обмеження. І на вихідних, і в будні діятимуть обмеження «помаранчевої» зони на території цілої країни», — повідомив Шмигаль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь