Кінець карантину в Нових Санжарах та покинута українка в Китаї

0

Аліна Бєломийцева

Сьогодні, 5 березня, закінчується карантин у Нових Санжарах, який 20 лютого розпочався на Полтавщині. Під медичним центром, де перебували евакуйовані з Китаю люди, зібралися родичі, які дарували квіти та могли спокійно обійняти своїх рідних.

Як повідомляє заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, обсервація завершиться о 12:00, і ні в кого з евакуйованих не було виявлено симптомів коронавірусу. Ситуація в місті спокійна, немає ніякої паніки серед місцевих жителів. Всіх евакуйованих людей відвезуть на автобусі по містам, а іноземців до Києва.

З робочим візитом у Нові Санжари приїхав президент України Володимир Зеленський. Він вирішив підтримати людей, яких евакуювали через епідемію вірусу COVID-2019. Але одним ми допомагаємо, а інших залишаємо в біді. Це може підтвердити ситуація, яка сталася нещодавно в Китайському аеропорту. Нашій землячки не дозволили сісти в літак через те, що вона була зі своєю собакою. Після цього Володимир Зеленський особисто зателефонував дівчині, і пообіцяв, що зробить все можливе, аби повернути її додому, але Анастасія досі знаходиться в епіцентрі події. Вона стверджує, що наразі з нею ніхто не зв’язується стосовно евакуації, і вона досі знаходиться в Ухані.

На своїй Instagram сторінці Анастасія написала, що Україна, як завжди, дотягла до того моменту, коли вже з’явилися нові проблеми. Якщо б її евакуювали протягом першої неділі, вона б вже була дома за своєю собачкою , але з першого березня офіційно вели заборону на ввезення тварин в Україну з Китаю. Дівчина заявила, що без своєї собачки вона нікуди не поїде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь