Михайло Прасол: Депутатів не треба ламати, з ними треба домовлятися

0

Під час 6-ї сесії Запорізької міської ради частина депутатів намагалися ініціювати перезапуск постійних комісій, які обираються на весь період роботи скликання депутатів.

На таку зухвалу спробу різко відреагував Михайло Прасол, який через цей проект не мав вибору окрім вийти на трибуну та виголосити промову з цього приводу.

«Вчора була погоджувальна рада, чому мовчали про це? Чому не розповідали про питання, яке ви зараз хочете обговорювати? Я скажу чому, бо це незаконно. Перший суд відмінить це рішення. А що буде після його відміни? Ми просто заблокуємо всі комісії, жодна комісія працювати не буде, я особисто цим займусь. Ми через це будемо рік жити з перетягненнями канатів» — заявив депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол.

Така зухвала ініціатива була ініційована секретарем Запорізької міської ради Анатолієм Куртєвим, який за сумісництвом голова фракції «Слуга Народу» у Запорізькій міській раді. Слід нагадати, що після недавніх змін Анатолій Куртєв став секретарем Запорізької міської ради, який прийняв присягу не тільки віддано служити громаді Запоріжжя, але й дотримуватися і боронити закони та конституцію України, але тепер, він порушує не тільки закон, але й свою присягу.

Михайло Прасол наголосив, що просуваючи цю ініціативу депутатів «ломають через коліно», та зауважив, що треба замість цього домовлятися. Якби цю ініціативу прийняли, то всі хто приймав би цей проект були притягнуті до відповідальності за порушення законів.

Постійні комісії діють протягом усього скликання депутатів міської ради, а тому мають змінюватися лише у крайніх випадках і у жодному разі без ініціативи депутатів у складі цих комісій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь