Михайло ПРАСОЛ: Моя мета як депутата – продовжити розпочате і робити Запоріжжя містом успішних та щасливих людей

0

Михайло Прасол – один з найбільш публічних і активно працюючих депутатів Запорізької міськради. Восени на виборах він отримав найбільший відсоток підтримки жителів міста серед кандидатів, яких обрали до міськради. Свою довіру виправдовує щоденною діяльністю – вже другу каденцію поспіль і має чимало амбітних планів.

Михайло Вікторович зазначає, що свідомо вирiшив працювати у турборежимі, завжди бути відкритим до людей і перебувати у постійному діалозі з жителями рідного Вознесенівського району та всього Запоріжжя задля вирішення тих чи інших проблем та реалізації потрібних проектів. Такий вже він є: завжди ефективно веде діяльність, завжди допомагає всім, хто потребує допомоги, завжди працює, закатавши рукави.

– Михайло, за вашими плечима п`ять років активної діяльності, зараз ви стали головою фракції від «Партії Володимира Буряка «Єднання». Які плани на нову каденцію?

– У цій каденції я планую ще більше створювати. Ми плідно працюємо в команді чинного міського голови, з директорами комунальних підприємств та департаментів, тому що взаємодія давно налагоджена. Колектив нашої фракції, яку я очолив, один з кращих. Це не тільки досвідчені професіонали різних сфер, ми патріоти рідного Запоріжжя, наші якісні результати всі бачать.

Впевнений, наступні п`ять років для Запоріжжя стануть ключовими і найбільш ефективними в плані розвитку. Нам уже на старті каденції не потрібно витрачати час на «зміну влади». У нас є план, якого ми дотримуємося і нам не потрібно пояснювати, як працювати. Ми це добре знаємо, особисто я не опускав руки і не збираюся. Тому щодня допомагаю робити Запоріжжя розвиненим і красивим містом, щоб наші жителі не їздили гуляти в Дніпро, а як мінімум відпочивали в рідному місті.

– Розкажіть, що саме мотивує вас на активну діяльність зараз?

– Як ви знаєте, я чимало зробив для покращення сфери ЖКГ міста. Це і допомога у створенні та тотальна підтримка ОСББ нашого міста, з якими ми спільно реалізуємо багато цікавих проектів. Зокрема, вже весною я продовжу встановлювати спортивні майданчики у дворах ОСББ, які встановлював восени.

Також за останні п`ять років ви бачили, скільки сотень вікон за моєї підтримки та сприяння замінено на новенькі енергоощадні у під’їздах будинків. Ця робота триває і далі, попереду маю багато нових планів. Тому що для мене енергозбереження – один з найважливіших пріоритетів.

Активно працює і постійна комісія з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин, до складу якої я знову входжу другу каденцію поспіль.

У плані ЖКГ у мене ще багато роботи в рідному районі. Тим більше, в цій каденції я як депутат представляю не окремий округ, а цілий Вознесенівський район. Наразі ведеться активна робота з обрізки сухостійних небезпечних дерев, вивозу стихійних сміттєзвалищ з дворів, робимо Запоріжжя чистішим щодня.

Наприклад, зараз місто замінює труби холодної та гарячої води під землею, цього до нас не робив ніхто. Так, ці роботи ведуться не помітно. Але це дуже великі гроші, вкладені безпосередньо в безпеку і спокійний сон жителів. В першу п’ятирічку ми приводили в порядок комунікації, готували підґрунтя. Тому що для нас найважливіше – врятувати місто від можливого колапсу.

– На чому особливо зосереджуєте увагу у діяльності депутата і правозахисника?

– Впевнений, що стрімкий і якісний розвиток місту Запоріжжю принесе бізнес та залучення інвестицій. Раніше я неодноразово ініціював накладення мораторію на перевірки бізнесу, які підтримувала міськрада. З нашою юридичної фірмою «Ярослав Гришин і партнери» ми багато років захищаємо бізнес, маємо серйозний досвід.

Сьогодні дуже актуальне важливе завдання – підтримка бізнесу в принципі, також і через коронакризу. Ми бачимо, що пандемія внесла корективи. Наповнюваність бюджету в Запоріжжі, як і в інших містах, в основному, залежить від підприємців. Саме малий і середній бізнес зараз платить 50% податків. Тому говорити, що Запоріжжя – індустріальне місто, вже не доводиться.

Також необхідно залучати в Запоріжжя інвесторів і опікати їх для того, щоб вони допомагали розвивати наше місто. Адже у Запоріжжя серйозна інвестиційна привабливість. І за допомогою інвестицій за кілька років можна в кілька разів збільшити бюджет міста.

Так крок за кроком разом перетворимо Запоріжжя в місто успішних і щасливих людей, де комфортно жити.

Як часто проводите депутатські прийоми, з якими питаннями до вас звертаються містяни?

– Із року в рік два рази на тиждень моя депутатська приймальня відкрита для запоріжців. Ні серйозний мороз, ні свята, ніщо не впливає на стабільно велику кількість жітелів міста, які звертаються до приймальні.

У кожного жителя – своя історія, яка потребує вирішення. Я ретельно вислуховую всіх, допомагаємо всім, реалізуємо задумане щонайкраще.

Адреса приймальні: вулиця Зелінського, 3, кабінет 23.

Графік депутатських прийомів:
Понеділок з 10.00 до 13.00
П’ятниця з 13.00 до 16.00

Приходьте і ви, давайте працювати та покращувати Запоріжжя разом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь