Міністерство культури виділило кошти на реконструкцію Хортиці

0

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало виділення 77,3 млн. гривень Національному заповіднику «Хортиця».

Про це повідомляє Сергій Штепа на своїй Facebook сторінці

Роботи фінансують на об’єктах Національного заповідника «Хортиця», в рамках проєктів «Велика Реставрація» та «Велике будівництво» ініційованими Володимиром Зеленським. Кошти першочергово спрямують на реконструкцію будівлі Музею історії Запорізького козацтва та будівництво оглядового майданчика, а також на благоустрій та озеленення території «Кургану Єдності України».

Нагадаємо, цей музей вже 6 років перебуває в аварійному стані та зачинений для відвідувачів. Будівля потребує капітального ремонту та оновлення.

Народний депутат Верховної Ради України Сергій Штепа розповів на своїй сторінці у facebook, про те, що бажає доступності представлених в Музеї експонатів для широкого кола глядачів, а не припадання пилом у пошкодженій та зачиненій будівлі.

Сьогодні завдяки проєктно-кошторисній документації та концепції реставрації, Національному заповіднику “Хортиця” виділили кошти і вже можливо сказати, що фактично роботи вже розпочаті. Хортицю планують зробити одним з головних туристичних магнітів не лише регіону, але й всієї України. Можемо лише сподіватися, щоб все вдалося якомога краще та якісніше, щоб оновлений музей зміг приносити радість всім бажаючим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь