Місто отримало 10 трамвайних вагонів

0

21 квітня Запоріжжя отримало 10 європейських трамвайних вагонів з Німеччини. Закупили їх у рамках програми «Запорізький трамвай», яка реалізується у місті з 2017 року.

Найголовніше завдання, яке нині стоїть перед працівниками комунального підприємства «Запоріжелектротранс» — адаптувати візки вагонів під ширину трамвайного полотна у Запоріжжі, — зазначає начальник трамвайного депо №1 Олексій Шатохін.

«Якість кузову в рази краще, ніж ми отримували 2 роки тому. Звідки прийшли трамваї, полотно там вузькоколійне. Там 1435 міліметрів. У нас же – це 1524 мм. А тому нам треба повністю розібрати візки, замінити вісі, бандажі, ступицю. Обсяг робіт великий», — зазначив Олексій Шатохін.

«Вагони також перефарбують під корпоративний вишитий орнамент. Один такий європейський трамвай, за словами Олексія Шатохіна, коштує близько 3 мільйонів гривень. До кінця місяця місто отримає ще 2 таких трамваї. «Запоріжелектротранс» планує поступово вивести їх на лінію.

Запорізький трамвай збирають силами підприємства, працівниками вагоноремонтних майстерень. Ми отримуємо голий кузов і з нуля виконуємо капітальний ремонт візків, прокладку всіх силових кабелів, збір салону. По суті, ми будуємо вагон», — пояснив Олексій Шатохін.

Програма «Запорізький трамвай» існує у місті 4-й рік. Згідно з нею, на базі КП «Запоріжелектротранс» також збирають нові трамваї, ремонтують наявний рухомий склад. Цього року у рамках програми силами підприємства планується зібрати ще 3 трамваї.

«На сьогодні у нас уже власного виробництва згідно з цією програмою 13 зроблено трамваїв. В цьому році ще три. Вже закупка була і до кінця року ці трамваї вийдуть на лінію», — розповів міський голова Володимир Буряк. Також він сказав, що до кінця цього року у місті вже загалом буде близько 47 відремонтованих трамваїв.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь