На Запоріжжі будуватимуть найбільшу в Європі вітрову станцію

0

Наприкінці цього року норвежці почнуть будувати у Кирилівці, що на Запоріжжі, вітрову електростанцію потужністю 750 МВт.

Проект «Zophia» реалізує компанія NBT, повідомляється на сайті облдержадміністрації.

Станція матиме від 130 до 150 вітроустановок встановленою потужністю від 5 до 6 МВт. Передбачається, що вітроелектростанція вироблятиме близько 1 800 000 МВт-год електроенергії.

За інформацією облдержадміністрації, угода про будівництво вітропарку «Zophia» (Зофія) була підписана компанією у січні 2019 року в Давосі. У рамках проєкту заплановано встановити 120 вітроенергетичних установок. До будівництва ВЕС мають намір залучити до 500 осіб, а для обслуговування станції – 150-200 осіб.

«Для нас важливим є питання співпраці з місцевою громадою. Ми готові спільно реалізувати соціально значущі ініціативи у таких сферах як освіта, охорона здоров’я, інфраструктура, культура і спорт», – зазначила директорка з комунікацій проекту “Zophia” Інгрід Сара Грімстад.

Найбільшу в Європі берегову вітрову електростанцію «Zophia» планують здати в експлуатацію до 2022 року. У будівництво ВЕС буде інвестовано 1,2 мільярда євро.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь