Народний депутат Юлія Яцик привітала земляків зі святами

0

Народний депутат України Юлія Яцик показала на своєму прикладі, що треба не тільки один раз в рік згадувати про минуле, але й додатково допомагати людям. Так, разом з депутатами Запорізької обласної ради Наталією Кругляк та Олександром Білим вони провели ряд благодійних акцій.

Акції були спрямовані на допомогу людям з обмеженими можливостями, людям з інвалідністю. Так, за власні кошти були придбані інвалідні вiзки та засоби для реабілітації, які передали у Василівський, Михайлівський, Дніпрорудненський та Кам’янко-Дніпровський центри соціального обслуговування.

Також депутати передали святкові продуктові набори в Василiвський центр соціального обслуговування для вітання малозабезпечених громадян, людей старшого віку і дітей війни з найсвітлішим православним святом — Великоднем.

А 8 травня на території села Тимошівка перепоховали останки 96 солдатів, яким не вдалося повернутися додому з війни. Імена трьох з солдатів з усіх куточків Радянського Союзу вдалося відновити. Це були Іван Петрович Горгопа (с.Білокуракіно Луганської області), Олександр Семенович Калін (м.Пенза) та Василь Андрійович Левунець.

У Василівці Юлія Яцик разом з головою Василівської міської ради Сергієм Каліманом, головою Василівської районної ради Оленою Здор та головою Василівської районної держадміністрації Андрієм Холошею поклали квіти до меморіалу, віддаючи шану героям великої війни.

— Розділити радість свята, вшанувати пам’ять загиблих, проявити турботу про тих, хто особливо гостро цього потребує — все це прості зрозумілі речі, які робиш насамперед за покликом серця, — поділилася враженнями народний депутат Юлія Яцик. — Ще раз вітаю всіх з святами. Бережіть мир, бережіть своїх близьких і затишок свого будинку. Нехай любов і злагода будуть завжди з нами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь