Обережно шахраї: Як намагаються ошукати родичів військовослужбовців

0

Близьким, рідним та знайомим військовослужбовців, які несуть службу у зоні проведення ООС, зловмисники повідомляють, що їх взято в полон та вимагають гроші.

Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції Запорізької області

У кількох прикордонних областях України представники національної поліції зареєстровали факти шахрайства за цинічною схемою: Зловмисники телефонують родичам військовослужбовців, які несуть службу у зоні проведення ООС та повідомляють, що, наприклад  їх син (чоловік, брат) потрапив у полон і для його визволення потрібні грошові кошти.


Працівники поліції  попереджають жителів Запорізької області про цю шахрайську схему та закликають: «Не панікуйте при надходженні такої звістки від невідомих! Одразу почніть перевіряти інформацію!»


 

Що робити у випадку повідомлення про «полон» родича:

  • перервіть розмову з незнайомцями
  • зателефонуйте людині про яку йде мова. Пам’ятайте, що абонент може бути не в мережі або не відповідати на виклик зовсім з інших причин, не пов’язаних з полоненням!
  • якщо не вдалося зв’язатися, зателефонуйте по можливості товаришу чи людині, яка може бути поряд з вашим родичем
  • зателефонуйте на гарячу лінію СБУ за номером (800)501-482 або на поліцейську спецлінію «102». Повідомте максимально повну інформацію щодо номеру телефону, з якого телефонували незнайомці та змісту розмови.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь