«Обережно відкритий люк»

0

З проблемами, пов’язаними з люками, ми можемо зустрітися несподівано. Мабуть кожен в Україні за своє життя бачив відкритий колодязь комунікацій без кришки, яку вкрали чи зламали, або ремонтували але так і не закінчили.

Спочатку давайте згадаємо, які в нас люки. Є як звичайні металеві, так і бетонні, які інколи ставлять на заміну вкрадених металевих. Але чи можуть такі люки привертати увагу звичайних містян та туристів? Відповідь: ні.

До кришки люка, як до витвора мистецтва ставляться у Японії. Там ви можете зустріти справжню красу, яка здавалось би не могла існувати. Кольорові зображення на металевих люках присвячували різним подіям чи місцям. Подивіться, люки у місті Кобе символізують те, що це один з головних портів Японії та центр міжнародної торгівлі. Не рідкість для японців захоплюватися горами, для них вони мають окреме значення як у релігії, так і у культурі. А ось люк який присвячений зимовим олімпійським іграм у 1998 році? Люк й досі лежить на його місці, а скільки років пройшло!

Повертаючись до нашої країни та нашої реальності. У Запоріжжі інколи таке трапляється, що люки зникають, але як звичайним людям з цим жити? Як і раніше встромити декілька гілок чи покласти щось зверху? Так, на вулиці Європейській, 11 жителі «вийшли» з ситуації – поклали старі білі двері. Такі діри можуть існувати тижні, місяці, а у деяких, особливо запущених випадках і роки.

Жителі Запоріжжя ще не достатньо проінформовані, що саме у Запоріжжі існує контакт центр 15-80, на якому кожен житель міста може зареєструватися та повідомити про різні проблеми. Про що можна повідомити та які будуть дії? До проблем, що розглядають, відносять багато чого, є великий перелік, від звичайних житлово-комунальних проблем, як приклад, не горить лампочка чи протікає дах, до благоустрою та доріг. Також до скарг приймають проблеми з водопостачанням, світлопостачанням та газопостачанням. Служби, що відповідають за ці послуги чи ділянку, будуть зобов’язані відреагувати на це та вирішити цю проблему.

Олексій Мотревич

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь