Область отримала з держбюджету 144 млн грн

0

18 лютого конкурсна комісія Міністерства розвитку громад та територій України затвердила всі 12 проєктів регіонального розвитку, які наша область запропонувала реалізувати за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

На брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух розповів, що над кожним проєктом ретельно працювали. Спочатку за допомогою різноманітних індикаторів та критеріїв відбір проводила регіональна комісія, а далі свій вердикт винесли київські експерти.

Держава виконала свої зобов’язання, далі слово за депутатами обласної ради, які мають вчасно виділити бюджетне співфінансування, — підкреслив очільник області.

У 2021 році область завершить 6 минулорічних об’єктів та розпочне 6 нових. Нарешті закінчиться  капітальний ремонт санаторної школи-інтернату №7 у м. Запоріжжя, реконструкція спортивного майданчику гімназії №8 у Запоріжжі і стадіону в селi Комишуваха.

Також за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку планують завершити реконструкцію басейну обласної школи вищої спортивної майстерності та стадіону «Таврія» у Василівці.

Значну увагу обласна влада приділить освіті. Комплексна модернізація із використанням енергозберігаючих технологій очікує на гімназію «Інтелект» у Кушугумі та дитсадки у Бердянську і Мелітополі.

Вперше за багато років держава будуватиме нові зрошувальні системи на Мелітопольщині. Велика вода прийде на 800 гектарів ланів науково-дослідного господарства Таврійського державного агротехнологічного університету.

На окрему увагу заслуговують три проєкти, які дадуть потужний імпульс розвитку міст та районів області. Це реконструкція водогонів на Бердянськ, від Вільнянська до Новомиколаївки та до селf Розівка. Це дозволить забезпечити чистою водою десятки тисяч запоріжців та набагато зменшити експлуатаційні втрати КП «Облводоканал».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь