Олександр Білий вітає з Днем металурга та гірника

0

В третю неділю липня відзначається професійне свято представників найгарячіших професій сучасної промисловості – металургів та гірників. У зв’язку з цим, ми поспілкувалися із депутатом Запорізької обласної ради VIII скликання Олександром Білим, який понад 15 років мешкає і працює на благо міста руди і металу — Дніпрорудне. 

Своєю славетною історією та сьогоденням Дніпрорудне завдячує гірничо-металургійній промисловості. Фундаментом міста, за правом, вважається Запорізький залізорудний комбінат(ЗЗРК). Це його батько та годувальник. Завдяки підприємству розвивається соціальна інфраструктура та  покращується благоустрій нашого краю.

У багатьох родинах Дніпрорудного є представники цієї почесної професії. Тому День гірника та металурга відзначається одночасно з Днем міста. Сьогодні, в це особливе свято, ми вітаємо і працівників головного підприємства нашого краю — Запорізького залізорудного комбінату(ЗЗРК) і всіх містян. Без перебільшення можна сказати, що це свято, яке об’єднує людей. 

Тож, любі друзі, від щирого серця вітаю вас із цим чудовим днем! Бажаю міцного, як метал, здоров’я, добробуту та злагоди вам і вашим сім’ям. Нових успіхів та стабільного фінансового благополуччя. Нехай у ваших серцях і надалі горить незгасний вогонь Прометея. 

З повагою, депутат Запорізької обласної ради Олександр Білий

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь