Олександр Старух: «До кожного абонента має бути приязне ставлення»

0

Нещодавні протести біля регіональних газових компаній під час пресконференції прокоментував голова облдержадміністрації Олександр Старух.

— Держава повною мірою виконала свої зобов’язання перед людьми. За ініціативи Президента було зафіксовано тариф на газ для населення до завершення опалювального періоду на рівні 6,99 грн. за куб. Також НАК «Нафтогаз України» уклала меморандум з міськими головами про недопущення подорожчання опалення. Зроблено перші кроки до створення ринку газу, ми отримали можливість змінювати постачальника. Нам далі треба опрацювати цю модель із місцевою владою, — зазначив очільник області.

Проте невдоволення людей викликає не лише вартість блакитного палива, але й непрозорість у платіжках, неприпустима поведінка окремих керівників та співробітників газових компаній.

Я доручив своєму профільному заступнику терміново зібрати нараду із газовиками та детально проговорити питання надання послуг та комунікації з абонентами. До кожного абонента має бути приязне ставлення. Також нагадую, що на час карантину відключення газу для побутових споживачів заборонено, — наголосив Олександр Старух.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь