Першому медику винесли вирок за підробку COVID-сертифіката

0

Лікар із Дніпропетровської області заплатить 34 тисячі гривень штрафу і буде на рік позбавлений ліцензії.

Суд оголосив перший вирок медику за видачу фальшивого COVID-сертифіката: лікар з Павлограда (Дніпропетровська область) позбавлений права діяльності за фахом на один рік. Крім того, чоловікові доведеться заплатити штраф у розмірі 34 тисяч гривень. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«Суд виніс перший вирок за підробку COVID-сертифікатів. Перше судове рішення про вирок за фальсифікацію документу було винесено минулого тижня», — повідомили в Міністерстві охорони здоров’я з посиланням на голову Національної поліції України Ігоря Клименка. В інформації наголошується, що за минулий тиждень було проведено 13 обшуків і розпочато 12 кримінальних проваджень.

22 вересня уряд також підтримав та відправив до Верховної Ради законопроєкт, який встановлює відповідальність за підробку документів щодо вакцинації. Зокрема, цей документ передбачає:

  • штраф від 17 до 34 тисяч гривень або обмеження волі до 2 років для осіб, які свідомо використовують підроблені документи;
  • штраф до 68 тисяч гривень або позбавлення волі до 2 років із позбавленням права обіймати посаду на 1-3 роки для медичних працівників, які свідомо вносять неправдиву інформацію про щеплення;
  • штраф до 170 тисяч або позбавлення волі до 3 років за підроблення таких документів із метою розповсюдження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь