Пільги по розмитненню для захисників батьківщини

0

В другому читанні Верховна Рада України ухвалила законопроект 4643-д щодо доступного розмитнення автомобілів.

Він вступить в дію приблизно з кінця травня — початку червня. Незабаром його має підписати голова Верховної Ради України Дмитро Розумков, а потім — президент України. Після підписання документу Кабінет міністрів отримає один  місяць на те, щоб технічно забезпечити процес пільгового розмитнення.

Чому саме законопроект 4643-д? Повна відсутність корупційної складової. Вартість розмитнення буде залежати не від оціночної вартості автомобіля, а від трьох факторів: вік транспортного засобу, об’єм двигуна і його тип.

Для переважної більшості автомобілів вартість розмитнення складатиме до 1000 євро. Є обмеження: пільги розповсюджуються на автомобілі, які відповідають щонайменше стандарту Євро-2 і випущені до 2016 року. Термін пільгового періоду розмитнення – 6 місяців.

Щоб захистити права учасників бойових дій, народний депутат Сергій Штепа від 77-го округу Запоріжжя запропонував свою правку. Вона надає пільгу учасникам бойових дій, що перебували на території Операції об’єднаних сил не менше 90 днів з дня набрання чинності Закону. Таким чином учасники бойових дій зможуть скористатися пільговим розмитненням до 270 днів.

Завдяки цій правці депутати захистили права та інтереси захисників України.

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь