Проєкт задля покращення управлінських навичок підприємців

0

Проєкт «CERTOUR II для кращого управління МСП» розпочато ще у жовтні 2018 року та його діяльність триватиме до липня 2021 року в рамках програми «Басейн Чорного моря 2014-2020», фінансованої за рахунок Європейського Союзу.

Нагадаємо, що протягом реалізації проєкту було зроблено наступне:

  • відібрано 20 МСП у якості бенефіціарів проєкту, які пройшли електронний курс навчання та здобули нові прогресивні знання щодо бізнес-моделювання та прогнозування, виявлення потреб клієнтів та самостійної оцінки власної діяльності;
  • проведено менторське навчання для 40 робітників відібраних 20 МСП (які отримали знання про європейські бізнес-моделі, що допомагають покращити менеджмент підприємств: R.A.D.A.R. метод, бізнес-модель Canvas, Інструмент раннього попередження — Early warning tool). Також бенефіціари навчились грамотно писати бізнес-плани, вираховувати показники задоволеності клієнтів, прогнозувати бізнес-процеси та оцінювати ризики;
  • разом із сертифікованими менторами, які пройшли курс навчання з теми «Бізнес-моделі — менторинг» у м. Кавала, Греція у 2019 році, 20 МСП створили/покращили власні бізнес-проєкти, а також розробили плани щодо ведення бізнесу на 3 роки.

Враховуючи ситуацію, викликану пандемією у світі через COVID-19, планується, що проєкт надалі матиме онлайн підхід у реалізації наступних дій:

— проведення навчальних візитів онлайн (між партнерами проєкту Чорноморського регіону);

— буде розширена кількість менторів, завдяки проведенню локального менторського курсу для 20 українських потенційних експертів, які будуть в подальшому допомагати туристичним МСП покращувати власні управлінські навички.

Нагадаємо, проєкт «CERTOUR II для кращого управління МСП» реалізується шістьма партнерами із п’яти країн чорноморського регіону. Партнерами проєкту виступають організації підтримки бізнесу та туризму з Греції, яка є лідер-партнером, Туреччини, Румунії, Вірменії та України. Україну представляє державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь