Про форум з питань коронавірусу

0

Віталій Бала, Агенція моделювання ситуацій, Київ

З 8 по 10 лютого в Україні проходив Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді», присвячений проблемі всесвітньої пандемії.

На форумі виступив Зеленський і сказав, що готовий вакцинуватися, щоб показати приклад українцям. Дійсно в Україні значна кількість людей не хоче вакцинуватись.

Але це зовсім не означає, що вакцинування президента, прем’єр-міністра та міністра охорони здоров’я допоможе переконати людей. Бо у кожного з них, та й усіх разом, за великим рахунком, рівень довіри менше 50%.

Так, у світі є приклади, коли керівники країни, уряду проводять публічну вакцинацію.

Правда, у цих країнах кількість доз вакцини дозволяє провести практично тотальну вакцинацію, як наприклад в Ізраїлі.

Тому наші керманичі краще б забезпечили вакциною тих, хто хоче провести вакцинацію, бажано вакцинувати саме тих, хто потребує цього у першу чергу, і дуже бажано, щоб вакцинація була безкоштовною.

Міністр охорони здоров’я Степанов, виступаючи на форумі, заявив, що будуть вносити зміни до плану національної вакцинації, щоб вакцинувати відомих, авторитетних людей.

Задум полягає в тому, що вакцинування таких відомих людей повинно збільшити довіру до вакцинації. А не простіше було б записати рекламні ролики, де б ці відомі люди закликали до вакцинації. Але знову ж виникає питання, невже у нас кількість доз вакцини від Covid-19 перевищує кількість бажаючих вакцинуватись?

І ще одне питання: а хто буде визначати, хто є відомими людьми і чи розуміють ініціатори, що відомі люди не завжди є авторитетними?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь