«Псевдоводоканал»: по квартирах запоріжців ходять аферисти

0

У Запоріжжі діють аферисти, які проникають до квартир під виглядом працівників комунальних служб. Подзвонивши у двері, шахраї заявляють, що вони співробітники КП «Водоканал Запоріжжя». Про це повідомляє портал Vgorode.

Як стало відомо, на Бородинському мікрорайоні помічений молодий хлопець 20-23 років, який розповідає мешканцям будинків, що прийшов з приводу зборів по холодній воді. Хоча за словами правління ОСББ цього району ніякі збори проводиться не повинні були.

Опинившись всередині квартири, фальшиві «комунальники» можуть провертати ряд різних схем. Як приклад, відвертати увагу господарів, вимагаючи показати технічний паспорт квартири. Поки ви будете шукати документи, шахраї зможуть встигнути забрати всі цінні речі, які їм попадуться під руку й піти в невідомому напрямку.

Що робити, аби не стати жертвою аферистів?

Експерт з психологічної кібербезпеки Наталія Бугайова рекомендує в подібних випадках одразу ж телефонувати в підприємство. Слід уточнити, чи проходять в вашому домі перевірки та, якщо так, потрібно дізнатися ім’я і прізвище контролера. Якщо ж на підприємстві повідомляють, що ніяких перевірок зараз бути не повинно, негайно звертайтеся в поліцію. Швидше за все, ви зіткнулися з аферистами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь