Самокату не місце поруч з пішоходами

0

У Шевченківському районному суді м. Запоріжжя винесли обвинувачувальний вирок у справі про наїзд електросамоката на пішохода

Спираючись на текст судового рішення № 336/7734/20, в червні 2020 року,  рухаючись на електричному самокаті по тротуару обвинувачуваний, скоїв наїзд на пішохода. В результаті зіткнення потерпіла отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Під час розгляду справи, електросамокат був визнаний транспортним засобом, як пристрій, призначений для перевезення людей і (або) вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів. А згідно п. 11.13 Правил дорожнього руху, рух транспортних засобів тротуарами і пішохідними доріжками – забороняється.

Суд ухвалив обвинувальний вирок та визнав водія самоката винним в порушенні чинних правил на транспорті (ст. 291 Кримінального кодексу України). Йому призначили покарання у вигляді іспитового терміну протягом одного року. Також, суд призначив виплатити потерпілій 102 тис. гривень матеріальної шкоди, 23 тис. гривень моральної шкоди та 2 тис. гривень витрат на правничу допомогу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь