Сергей Калиман: Хочу домогтися істотних змін на краще в Василівськiй громаді.

0

Новый год – светлый праздник, и все мы полны надежд на лучшее. Год уходящий был сложным во всех отношениях для всех жителей Украины. Наверное, мало кто захочет еще раз вернуться в 2020-й год Крысы, но жизнь не стоит на месте, нужно двигаться вперед и строить планы на будущее. Мы задали нашим известным горожанам по три вопроса, и ответы на них предлагаем вашему вниманию.

Сергій Каліман, голова Василівської ОТГ:

1. Какое знаковое событие произошло с Вами в уходящем году?

Я став головою Василівської ОТГ, високо ціную ту довіру, яку мені надали люди, і маю намір докласти всіх зусиль, щоб її виправдати. З загальнодержавних подій варто відзначити прийняття закону про ринок землі — хоча я б з обережністю ставився до райдужних прогнозiв стосовно цього. Питання серйозне, складне, і його рішення багато в чому буде залежати від чесної і професійної роботи керівників на місцях.

2. С кем из политиков, культурных или общественных деятелей Вы бы хотели встретить Новый 2021 год за одним столом?

Новий рік хочу відсвяткувати в колі сім’ї та друзів. Їх любов і підтримка завжди мене надихає на нові звершення.

3. Чего ожидаете от будущего года?

У новому 2021 році всі мої очікування пов’язані з роботою на новій посаді. Хочу домогтися істотних змін на краще в Василівськiй громаді. Перш за все це стосується вирішення інфраструктурних проблем. Люди, які багато і продуктивно працюють, заслуговують на те, щоб у них були хороші освітлені дороги, доглянута територія, якісне водопостачання, щоб їхні діти ходили в затишні дитячі сади і школи, щоб у всьому навколо відчувалася стабільність і перспектива.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь