Щиросердно вітаємо Володимира Івановича Величко з професійним святом!

0

В Україні 30 жовтня вже протягом 20 років вважається святковою датою. А відзначають в цей день професійне свято — День тренера.

Колектив батьків та дітей 2007 р.н. щиросердно вітає шановного Величко Володимира Івановича зі святом — Днем тренера.

Для наших дітей за ці 3 роки ви стали моральним авторитетом і прикладом служіння спорту й підготовки спортсменів. Ви — взірець Тренера, який жертвує всім вільним часом задля того, щоб Ваші вихованці досягали успіхів!

На превеликий жаль, вони цього ще не розуміють і не цінують. А ми дорослі чудово розуміємо, що так віддаватися спорту і вихованню спортсменів можуть лише Фанати своєі справи. Ви не лише любите Гандбол, Ви любите тих, хто ним займається.

Ми надзвичайно цінуємо те, що Ви вимогливий, але справедливий Фахівець своєі справи. Професіонал, який впершу чергу, піклується про дітей. Для Вас підготовка гандболістів — це не тільки робота, а справа всього життя. Тож колектив батьків, дідусів і бабусь разом з Вашими вихованцями щиросердно вітає Вас з Днем тренера.

Бережіть себе, бережіть своі нерви, здоров’я Вам на довгіі літа. Щоб Ваші вихованці не засмучували Вас тим, що чогось недочули, не добачили, вони ще не знають, що все те, що Ви робите — робите, в першу чергу, для них, для їх розвитку і становлення.

Зі святом Вас, шановний Володимире Івановичу. Шани Вам від оточуючих, достатку і любові в родині, успіхів у всіх Ваших справах.

З повагою, колектив батьків, дітей 2007 року народження спортивного закладу дитячо- юнацького резерву з гандболу Запорізькоі обласноі ради

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь