У Дніпрорудному пройде молодіжний фестиваль

0

Активна молодь міста влаштовує Молодіжний фестиваль «Молодь Таврії», за підтримки народного депутата України Юлії Яцик, депутатів Запорізької обласної ради Наталії Кругляк та Олександра Білого, а також депутата Дніпрорудненської міської ради Сергія Семено. Фестиваль приурочений до Дня молоді та спрямований на розвиток молодіжної політики в сучасних трендах, співпрацю громадських організацій та самореалізацію творчої молоді.

Починається фестиваль 20 червня о 15.00 у м. Дніпрорудне на території парку «Панай», біля центрального входу. Вхід вільний.

У програмі фестивалю кожен знайде щось для себе:

– тімбілдінг-квест: кожне командне випробування призначене для відпрацювання одного або декількох елементів командної взаємодії — наприклад, розподіл ролей, ситуаційного лідерства, формування довіри, творчого мислення та командної ефективності;

– холіфест: одне з найяскравіших свят, яке отримало за останні роки неймовірну популярність;

– танцювальний батл між учасниками фестивалю.

А о 20.00 починається міні-дискотека для всіх бажаючих відвідувачів.

Вже зараз координатор «ЗеМолодіжка Василівський район» Наталья Кругляк піклується про організацію свята для молоді. Йде обговорення усіх деталей, які допоможуть фестивалю залишити яскраві та незабутні враження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь