Відтепер у магазинах Запоріжжя алкоголь продаватимуть до 18:00

0

21 червня у Запоріжжі та області послабили обмеження продажу алкоголю. Тепер спиртні напої в магазинах можна придбати з 10:00 до 18:00. Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації.

У закладах громадського харчування спиртне можна буде купити до 21:00. Міська влада закликає запорожців дотримуватися комендантської години, яка триває з 23:00 до 05:00 і не втрачати пильності.

Нагадаємо, що на час дії комендантської години заборонено виходити на вулицю, відвідувати будь-які громадські місця, натомість необхідно дотримуватися правил безпеки.

Переміщатися вулицями можна лише за спеціальними перепустками та посвідченнями особи. Винятком є випадок, коли під час повітряної тривоги потрібно спуститися в бомбосховище, проте в цей момент потрібно мати при собі посвідчення особи.

При цьому все ще забороняється продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, а також представникам військових формувань та правоохоронних органів.

Варто зазначити, що раніше алкоголь у Запорізькій області продавали з 10:00 до 14.00. Наразі продажі в магазинах дозволені з 10:00 до 18:00, у громадському харчуванні — з 10:00 до 21:00. Наказ діятиме до припинення або скасування в регіоні воєнного стану.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь