У Запоріжжі паперові щоденники можуть замінити на електронні

0

Всі ми звикли що у школярів є щоденники, а у вчителів є журнали у які вони ставлять оцінки за виконання завдань та роботу на уроках. Часи змінюються і освіта не відстає від сучасності. Вчителі тепер зможуть вести електронні журнали та щоденники, це не є загальнообов’язковим, рішення про їх використання ухвалює заклад освіти на добровільній основі.

Про такі нововведення повідомляє Запорізька міська рада

Міністерство освіти і науки України працює над удосконаленням державної системи е-журналів та е-щоденників, щоб якомога більше закладів освіти підключалися до цього сервісу.

Директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук поділився інформацією, що з початку минулого навчального року 84 школи в місті почали застосовувати в своїй роботі такі електронні документи. На кінець року до сервісу долучилися понад 100 запорізьких шкіл, а починаючи з наступного навчального року всі 118 шкіл Запоріжжя будуть користуватися електронними журналами і щоденниками.

Також Станіслав Романчук відмітив: «Вже трохи більше року ми боремося з епідемією коронавірусу. І одним із викликів в цих умовах стало більш інтенсивне включення дистанційного навчання. Ми з ним впоралися, і поряд з дистанційною освітою в запорізьких школах були впроваджені електронні журнали і щоденники. Це не новинка. Вони вже давно практикувалися в нашому місті, але так масштабно їх не застосовували. Сервіс надає дуже великі переваги в організації шкільного процесу. Я завжди наголошую, що дуже важливими учасниками освітнього процесу є й батьки учнів. Оперативність, з якою вони отримують інформацію про успіхи своїх дітей, її об’єктивність і можливість вносити корективи допомагають забезпечувати електронні журнали і щоденники».

Сервіс простий у користування, через нього можна дізнатися багато корисного для вчителів, батьків та учнів: дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо.

Інформація вноситься вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї. Батьки в режимі онлайн бачать інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримують завдання, слідкують за розкладом тощо.

Така сучасна система особливо допоможе слідкувати батькам за дистанційним навчанням дитини, адже не всі розуміють коли дитина дійсно вчиться, а коли просто розважається.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь