У Запоріжжі тимчасово припиняється обслуговування двох автобусних зупинок

0

Дві зупинки – «На вимогу» (біля залізничної станції 168 км) та «Старий Дніпро» (о. Хортиця) тимчасово вилучають з паспортів маршрутів громадського транспорту, що здійснюють рух із Хортицького району. Відповідне рішення було прийняте сьогодні під час засідання виконкому міської ради.

За словами начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександра Власюка, після відкриття балочного мосту повністю змінився рух транспорту. Адже по мосту Преображенського односторонній рух, аналогічно і з Хортицького району через новий балочний.

Тому дві зупинки на вимогу технічно випали повністю, адже залишилися на односторонньому маршруті в сторону моста Преображенського. Друга черга мостів, де надалі ці зупинки передбачені, знаходиться в процесі забудови. Тому їх тимчасово прибрали з паспортів маршрутів.

Після проведення виїзної наради та технічного огляду було прийняте рішення як тимчасову альтернативу використовувати зупинку «ЦІМЕТ», розташовану поблизу будівлі колишнього Центрального інституту механізації та електрифікації тваринництва.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь