У Запорізькому обласному лабораторному центрі пройшли обшуки

0

Як стало відомо вчора, в Запорізькому обласному лабораторному центрі проводились обшуки співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань спільно з головним слідчим управлінням Національної поліції.

Причини обшуку дізнатися не вдалося, але не виключено що це пов’язано з проведенням ними ПЛР тестів, що звозять туди з усіх міських лікарень, які на скільки всім відомо контролюються радником міського голови Володимира Буряка — Анатолієм Пустоваровим. У всякому разі, таку версію висловили ряд ЗМІ, включаючи новинний ресурс Rezonans.

За інформацією його джерел, А.I. Пустоваров, за домовленістю з керівництвом Лабораторного центру, завищував кількість проведених і позитивних тестів з метою отримання більшого фінансування з Києва. І вже потім, гроші отримані на утримання пацієнтів хворих COVID 19, осідали на рахунках підконтрольних Пустоварову фірм — як оплата за послуги і товари, які фактично лікарні не отримували. В результаті через фіктивні підприємства державні гроші переводились в готівку і осідали в кишенях Пустоварова і його «покровителів», — написав Rezonans.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь