НовиниУкраїнські школярі можуть отримати безкоштовні гаджети: інструкція від МОН

Українські школярі можуть отримати безкоштовні гаджети: інструкція від МОН

-

Українські школярі можуть отримати безкоштовні гаджети: інструкція від МОН

Через повномасштабне вторгнення більшість школярів вимушені навчатися дистанційно. Однак не всі діти мають гаджети, що є перепоною на шляху до якісного освітнього процесу. Аби вирішити цю проблему, держава надасть безкоштовні ноутбуки і планшети деяким категоріям учнів. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки України.

Скористатися послугою можуть діти з малозабезпечених або багатодітних родин, діти з особливими освітніми потребами, інвалідністю або позбавлені батьківського піклування, внутрішньо переміщені школярі.

Зазначається, що пристроями забезпечують області, в яких переважає дистанційна форма навчання. До списку пріоритетних областей увійшли: Чернігівська, Сумська, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська.

Як отримати ноутбук чи планшет?

Для цього батьки мають написати заяву в навчальному закладі, де навчається їхня дитина. Тоді школа, коли отримає планшети та ноутбуки, розподілить пристрої між заявниками. Також моніторити передачу техніки закладам освіти можна на дашборді від МОН.

Треба розуміти, що власником гаджета залишається школа. Тому в разі його пошкодження необхідно повідомити заклад освіти, який зробить ремонт або спише неробочий пристрій.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам