Укрзалізниця завершила розлідування аварії Інтерсіті+ у Запоріжжі

0

Укрзалізниця завершила розслідування сходженння вагонів потягу Інтерсіті+ маршруту Київ – Запоріжжя. Звільнено 6 працівників яких визнали винними.

Про завершення розслідування Укрзалізниця повідомила на своєму офіційному сайті. Комісія визначила причину сходження вагонів – це недотримання належного стану жалізничних колій, порушення норм та інструкцій. Таким чином 8 працівників буде звільнено або розірвано трудові договори.

Серед працівників на звільнення: перший заступник начальника та головний інженер структурного підрозділу «Служба колії», начальник та заступник начальника структурного підрозділу «Запорізька дистанція колії». Також під звільнення потрапили майстер, який виконував обов’язки головного інженера дистанції колії, старший майстр та бригадир структурного підрозділу «Запорізька дистанція колії».

Також Укрзалізниця окремо зазначила, що розірвала трудовий договір із заступником директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» з інфраструктури через порушення посадових обов’язків.

За фактом сходження вагонів відкрито кримінальне провадження. Йде підрахунок збитків, після завершення компенсувати їх будуть звинувачені працівники.

Виконуючий обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик наголосив: «Укрзалізниця не терпітиме грубих порушень та службової недбалості у своїй роботі. Усі винні у цьому прикрому випадку понесуть заслужене покарання. Я запевняю, що Укрзалізниця рішуче боротиметься з будь-якими порушеннями й забезпечить найвищий рівень безпеки залізничних перевезень»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь