Новини«Укрзалізниця» змінила правила продажу квитків, щоб уникнути спекуляцій

«Укрзалізниця» змінила правила продажу квитків, щоб уникнути спекуляцій

-

«Укрзалізниця» змінила правила продажу квитків, щоб уникнути спекуляцій

Національний залізничний оператор «Укрзалізниця» змінив схему продажу квитків на міжнародні рейси через діяльність перекупників, які працювали всередині компанії.

Як повідомляє пресслужба компанії, у листопаді 2022 року «Укрзалізниця» перевела продаж квитків на міжнародні рейси в онлайн-режим.

«Тоді ми змінили правила, щоб унеможливити перепродаж квитків на найбільш ажіотажні міжнародні рейси. Жодних перекупників біля кас, купівля квитків виключно через онлайн-канали (застосунок, чат-бот і офіційний сайт «Укрзалізниці»), обмежена кількість для купівлі (не більше, ніж чотири в одні руки)», — сказано в повідомленні.

Однак перекупники перелаштували алгоритм своїх дій на «онлайн-рейки» і продовжили займатися спекуляціями з поверненням квитків. Після перевірки «Укрзалізниця» виявила співробітників, причетних до злочинної схеми.

«Ми здійснили низку “контрольних закупівель” за оголошеннями в мережі, де за “комісію” пропонували знайти квитки на Варшаву. Відслідкували, куди ведуть ниточки, хто здійснював повернення з порушенням встановлених правил», — розповіли в компанії.

«Укрзалізниця» звільнила викритих співробітників та передала дані щодо них правоохоронцям, наголосивши, що їхня діяльність є особливо непорядною в умовах війни.

«Ми системно “вичищаємо” акаунти перекупників із наших онлайн-систем. “Свєта — рішаю білети” (наша вже тепер ексспівробітниця), “Віталик – білети на поїзд”, і не сподівайтесь, щось знову “порішати”», — наголосили в пресслужбі.

Нещодавно компанія запровадила ще одне коригування в процес продажів. Віднині всі квитки, що повертатимуться на конкретну дату, будуть вводитись у систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00. Тобто загальний продаж квитків стартуватиме за 20 днів до рейсу, а квитки, які повертали, виставлятимуть на продаж за день до відправлення.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам