В Україні стартувало безкоштовне підключення шкіл до сервісу е-журналів та е-щоденників

0

Українські школи на безкоштовній основі почали підключатися до сервісів електронних журналів та щоденників. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти та науки України. 

«Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що досі ними не користуються, на безкоштовній основі. Розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни», — розповіли у МОН.

Як зазначається, новий сервіс містить дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформацію до електронних щоденників та журналів будуть вносити вчителі. Після чого учні та батьки за допомогою логіну й пароля зможуть побачити всі данні.

«Батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на уроках, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом тощо», — пояснили у МОН.

За попередніми даними, у перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь