В Україні введуть електронний військовий квиток: що потрібно знати

0

30 березня прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку». Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, передає пресслужба відомства.

Ці зміни в Міністерство оборони України спільно з іншими відомствами сектору безпеки та оборони розробляло протягом майже двох років. Зокрема в Україні буде введено електронний військовий квиток.

Замість військкоматів в Україні діятимуть територіальні центри комплектування відповідно до адміністративно-територіального устрою держави. У випадку загострення ситуації на доукомплектування військових частин тепер відведені лічені дні, що відповідає вимогам «Стратегії воєнної безпеки України» щодо всеосяжної оборони.

«Створено Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних та розпочаті проєкти щодо цифровізації процесів військового обліку: Е-реєстрація, Е-військовий квиток, Е-транспорт, Е-ТЦК. І це тільки верхівка айсберга», — зазначив Андрій Таран.

Він також наголосив, що на шляху реформування Збройних Сил України, до чинного інституту контрактників додали й професіоналів в запасі — інститут резервістів, які добровільно підписуватимуть контракт. Що важливо, на таких резервістів пошириться увесь комплекс соціальних пільг та гарантій, які передбачені для мобілізованих осіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь