В Запоріжжі відновлюють трамвайний маршрут

- Advertisment -

В Запоріжжі відновлюють трамвайний маршрут

Аліна Бєломийцева
В Запоріжжі триває важливий проект — відновлення в повному обсязі руху трамвайного маршруту №12. Ремонтують трамвайну колію, тротуар, а також дорогу. Весь процес ремонтування розбили на декілька етапів: відновлення шляхопровіду Калібров -I та Калібров-II, а також ремонтування дорожнього покриття між шляхопроводами.
Наразі виконується роботи трамвайної колії на вулиці Шевченка, а саме ремонтують дорожнє покриття, тротуар та оновлюють освітлення. Ремонтування трамвайного маршруту №12 проводиться за рахунок підрядників, а всі залучені потужності виконуються комунальними підприємствами «Запоріжелектротранс», «ЕЛУАШ», «Запоріжміськсвітло».
На наступний рік заплановано прокладання односторонньої трамвайної колії від кільця біля 52-Ї школи.
«Можливо хтось вважає, що трамвай тут не потрібен. Однак попит на нього є. Людям буде легше дістатися на роботу та додому. Трамвай це екологічний транспорт, яким можна забезпечити перевезення пасажирів на належному рівні. Роботи, які тут проводяться, це частина великого проєкту, який включає ремонт шляхопроводів на вулиці Калібровій, прокладання трамвайної колії від кільця 52-ї школи по вулицях Шевченка, Солідарності, Калібровій», — додав Володимир Буряк.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам