Вакцина від Pfizer-BioNTech стала доступна у центрах масової вакцинації.

0

Вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech тепер будуть щеплювати в українських центрах масової вакцинації. Це стало можливим через постачання самої вакцини.

Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я

Усього до кінця липня в Україну надійде близько одного мільйона доз вакцини Comirnaty. Вакцинуватися зможуть усі категорії населення, пріоритет надаватимуть людям похилого віку та людям із супутніми захворюваннями.

Запис на щеплення доступний усім громадянам Україні, яким виповнилося 18 років, незалежно від їхнього місця реєстрації чи проживання. Вакцина Pfizer наразі єдина з доступних в Україні вакцин, яка схвалена в усіх країнах Євросоюзу. Раніше вона була доступна лише певним категоріям громадян, як от медикам чи працівникам освіти.

Як повідомили у МОЗ, цього тижня в центрах масової вакцинації будуть доступні дві вакцини: як Pfizer-BionTech, так і Sinovac. Мільйон доз вакцини Pfizer-BioNTech – це не одноразова поставка. Ці вакцини щотижня будуть розвозитися у центри масової вакцинації, і охочі зможуть отримати щеплення після того, як центри отримають вакцини. Поки що триває транзитний період.

Ще не всі центри масової вакцинації отримали Pfizer-BioNTech. Зараз в Україні працює таких центрів більше двохсот і потрібно дзвонити і уточнювати, якими вакцинами щепить кожен конкретний центр.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь