Василівська міськрада почала роботу

0

30 листопада у сесійній залі адмінбудинку відбулось перше пленарне засідання Василівської міської ради восьмого скликання.

До зали засідань були запрошені народний депутат України Юлія Яцик, члени виконавчого комітету новообраної ради, голова міської територіальної виборчої комісії, керівний склад міської ради сьомого скликання, керівники закладів та установ міста Василівка, голови та секретарі сільських рад, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади, керівництво районної ради та райдержадміністрації.

В пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів міської ради. Засідання першої сесії відбулось у два етапи. Під час першого етапу голова Василівської міської територіальної виборчої комісії Емма Яценко доповіла «Про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Василівської міської ради Запорізької області восьмого скликання» та «Про підсумки виборів та визнання повноважень Василівського міського голови».

Присутні у сесійній залі щиро вітали новообраних депутатів та голову Василівської міської ради Сергія Калімана.

З вітальним словом та щирими побажаннями успіхів депутатам та очільнику Василівської громади Сергію Каліману виступила народний депутат України Юлія Яцик.

Міський голова подякував всім за надану довіру та висловив впевненість в подальшій конструктивній співпраці на користь Василівської громади.

Окремо, подякував Людмилі Цибульняк, виконавчому комітету міської ради сьомого скликання та депутатському корпусу за проведену плідну роботу в інтересах розвитку міста Василівка. Далі, розпочався другий етап першої сесії під головуванням Сергія Калімана.

Першим, за процедурою таємного голосування, обирали секретаря Василівської міської ради Запорізької області. За результатами голосування на посаду секретаря Василівської міськради Запорізької області обрано Андрія Матюха, депутата Василівської міської ради.

Першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Дениса Калініна. Заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради затверджено Олександра Бондаренка.

Загалом депутатами міської ради було розглянуто 18 питань черги денної, що отримали одноголосну підтримку депутатського корпусу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь