Величезнi штрафи для фальсiфiкаторiв молочки

0

Антимонопольний комітет України оштрафував п`ять молокозаводiв за виготовлення фальсифікованої продукції – з п’яти, винесених днями на розгляд АМКУ: Богодухівському молокозаводу – 20 млн. 640 тис. грн, Малороганському молокозаводу – 4 млн 426 тис. грн, Гайсинському молокозаводу – 3 млн 604 тис. грн, ПП «Симол» – 1млн 150 тис. грн. ПП «Iнтер-Мол» – 968 тис. грн. Про це у Facebook написав голова правління ВГО «Споживча Довіра» Максим Гончар.

«Починаючи з 2015-1016 року, я, як голова всеукраїнської Асоціації захисту прав споживачів, зі своєю командою однодумців щорічно проводили відбори і дослідження продуктів харчування різних груп. Основний акцент приділяється продуктом молочного походження — через недорогі дослідження та хороше оснащення в вітчизняних акредитованих лабораторіях».

За його даними, відсоток фальсифікації останніх часом доходив до 60-70%. При цьому один з фаворитів України по фальсифікації масла — це Богодухівський молокозавод.

Протягом 5 років наша Асоціація, інші представники громадськості, які так само проводили дослідження (відбори зразків останніх, як правило, супроводжувалося провідними телеканалами України) зверталися з листами до виробника; Держпродспоживслужби, Нацполіціі. Ми запрошували до Києва на зустріч і обговорення початку роботи по ліквідації подібної практик, готові були надати фахівців… але зворотного зв’язку за 5 років не отримали», – наголосив експерт.

Він зазначив, що організація неодноразово зверталася в Держпродспоживслужбу, але максимальний штраф, який був винесений в останній час – 24 тис. грн.

«І трохи менше року тому ми на прес-конференції звернулися до Держпродспоживслужби України, щоб вона направляла протоколи негативних досліджень в АМКУ –  часом ті, які дублюють негативні протоколи відборів громадських організацій (але їх не так багато, як ті, які служба здійснює в рамках своєї роботи). Так ось, величезне спасибі головi АМКУ, керівнику управління розслідувань з питань захисту від недобросовісної конкуренції, громадським організація, які роблять свою роботу», – написав Гончар.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь