«Ядровий Герц» у Запоріжжі. Поштовх! Ривок! Перемога!

- Advertisment -

«Ядровий Герц» у Запоріжжі. Поштовх! Ривок! Перемога!

В минулі вихідні в Запоріжжі пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту за кубок «Ядрового герцю» серед дитячих команд. На території дитячого закладу відпочинку та оздоровлення «Супутник», що на Великому Лузі, зібралося 149 дітей з 12 областей України. Загалом позмагатися між собою прибуло 17 спортивних команд. Організаторкою кубку стала запоріжанка Любов Черепаха, найтитулованіша в Україні спортсменка з гирьового спорту. Саме їй належить ідея створення цих змагань, які в цьому році стали підготовчим та перехідним етапом перед національним чемпіонатом серед дітей.


Для підняття бойового духу учасників на змагання прибула Марина Скамарохова, чемпіонка України, Европи та світу з карате. Марина розповіла дітлахам, що в минулому вона теж з успіхом займалася з гирьовим спортом. Також підбадьорював юних спортсменів двократний чемпіон з пауерліфтінгу серед ветеранів Ігор Маковецький. Він поділився своїм досвідом участі у різних змаганнях та турнірах, і всі діти мали можливість познайомитись з відомими спортсменами та задати будь-яке питання. А ввечері організатори заходу підготували для всіх присутніх справжні козацькі вечорниці, з посиденьками біля великого вогнища та піснями під гітару.


Переможцями змагань в цьому році стала команда “Знамення” з Великої Знаменки Запорізької області. Це вже їх друга абсолютна перемога на «Ядровому Герці» — перше золото юні спортсмени здобули в 2018 році. Друге місце посіла команда Близнюківської ДЮСШ з Харківської області, а бронзову нагороду повезли додому дебютанти змагань, представники ДЮСШ міста Одесси.
Запоріжжя вже втретє приймає в себе молодих гирьовиків. «Ядровий Герц» — дуже слушна нагода для юних спортсменів продемонструвати себе, перевірити свої сили перед більш важливими турнірами, познайомитися з супротивниками та знайти нових друзів, а також розширити світогляд. Місце проведення змагань кожного року змінюється. Як каже організаторка кубку Любов Черепаха, це робиться для того, щоб познайомити дітей з різними історичними місцями нашого краю.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам