Як повернути мiсту його архітектурну красу

- Advertisment -

Як повернути мiсту його архітектурну красу

Валерія Будило

У квітні минулого року в Запорiжжi була представлена програма, що до архітектурного оздоблення «Код міста». Вона містить в собі регламентації стосовно фасадiв будівель, зовнішньої  реклами, МАФiв, автомобільної, велосипедної, пішохідної інфраструктури, фонтанiв та багато чого іншого.

Не дивлячись на те, що проекту вже більше року, порушення виявляють і досі. Всі рекламні конструкції, вивіски, які розміщені на фасадах будівель, здебільшого саме по пр. Соборному, не відповідають документу. Відповідно до нього всі підприємці мають узгодити розміщення рекламних конструкцій та замінити ті, які не відповідають вимогам.

В якостi gершочергової поставлено завдання зробити місто чистішим від зовнішньої реклами, замість того щоб перекривати фасади зовні новими матеріалами, потрібно  повернути первозданний вид архітектурi Запоріжжя. Тобто інформаційні вивіски та таблички мають бути «на просвіт», та не повинні закривати елементи архітектури історичних будівель, їх площа повинна бути не більше 3 кв. м та не перевищувати рівень другого поверху.

Власникам приміщень, були направлені приписи про добровільне усунення порушень. Після того, як спливли всі терміни, вже спеціалісти комунального підприємства виконують примусовий демонтаж.

Після закінчення демонтажу, відділом охорони культурної спадщини будуть надані приписи підприємцям: щодо приведення фасаду у належний стан.

Тож будемо чекати наступних змін і сподіватись на те, що до осені плани з розміщення рекламних фасадів буде змінено, та чисте Запоріжжя розпочнеться з реклами.

Предыдущая статьяЗакон один для всех
Следующая статьяПротести в США та рейтинг Трампа

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам