За два щеплення по тисячі: Заява Володимира Зеленського

0

У відеозверненні до громадян України, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що держава продовжує наявні програми підтримки бізнесу та громадян, які постраждали від пандемії COVID-19, а також розробляє низку нових інструментів для допомоги.

Одною з найголовніших тез було те, що щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19 українці незабаром зможуть отримати від держави 1 тис. грн.

«Це підтримка тих сфер, які постраждали від карантину більше за інших, а саме: це креативний, спортивний і транспортний сектори економіки. Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе одержати одну тисячу гривень. Швидко й зручно – через додаток «Дія», – розповів Глава держави у відеозверненні до громадян України.

Ці кошти вакциновані українці зможуть витратити на придбання абонементу у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр або купити квитки для мандрівок Україною. Програму планують запустити 19 грудня. До кінця року на неї буде виділено близько 3 млрд грн і стільки ж – на початку 2022-го. За словами Президента, тим громадянам які підпадають під вимоги до виплати цих коштів, але у яких немає смартфона і додатку «Дія», зокрема людям похилого віку, держава забезпечить альтернативну можливість отримати належні кошти. Про цю альтернативу буде повідомлено незабаром.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь