Задля громади

0

Досягти успіху в житті  та професійній діяльності можливо, якщо вам подобається те, чим ви займаєтесь. Для вирішення соціальних потреб територій Василівського району з обласного бюджету за перший рік депутатської діяльності Олександра Білого залучено:

  • 5 млн грн на ремонт і облаштування Василівської лікарні;
  • 3,1 млн грн на реконструкцію каналізаційної мережі у м. Дніпрорудне;
  • понад 1 млн грн на реконструкцію каналізаційної насосної станції смт Степногірськ Василівського району Запорізької області;
  • понад 2 млн грн на реконструкцію каналізаційної мережі від КНС до ОС (с. Верхня Криниця) під дорогою «М2» Степногірської ЕЦВВ;

Пріоритетними були питання підтримки освітніх закладів, адже добробут дітей має бути одним з пріоритетних питань. Так, за сприяння Олександра Григоровича були придбані:

  • 3 кондиціонери для ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»;
  • апарат для приготування синглетно-кисневих коктейлів МІТ-С для КЗ «Дніпрорудненська СШ І-ІІІ ступенів «Талант» Дніпрорудненської міської ради;
  • проєктор з проєкційним екраном для КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Дніпрорудненської міської ради;
  • інтерактивний комплект Newline N-53E, 59 математичних геобордів та 59 танграмів для комунального закладу «Опорний комунальний заклад «Василівський ліцей» Василівської міської ради.

З метою підтримки спорту і спортивних досягнень молоді для КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Гірник» Дніпрорудненської міської ради придбано спортивний інвентар.

За рік роботи було проведено понад 10 офіційних прийомів громадян кожного місяця. В цілому, громадяни зверталися за матеріальною допомогою, вирішенням житлово-побутових, екологічних, земельних, соціальних та особистих питань.

Депутатський  фонд на надання матеріальної допомоги у сумі 300 тисяч гривень використаний Олександром Григоровичем на всі 100%. Допомогу отримали близько 150 людей.

Окрім депутатської роботи, він активно долучається та організовує благодійні акції та заходи. В складних карантинних умовах це не просте завдання. Долаючи перепони, Олександр Білий вже неодноразово брав участь та організовував заходи з підтримки людей похилого віку, малозабезпечених сімей та дітей війни. Цей рік не став винятком. До Великодня депутат передав святкові продуктові пакунки центру соціального обслуговування  населення та  дітям війни. За власні кошти придбав та передав до реєстратури Дніпрорудненської міської лікарні мобільний телефон, адже під час пандемії важливо, щоб лікарі були на зв’язку зі своїми пацієнтами.

Опікуючись питаннями довкілля, як член постійної комісії Запорізької обласної ради з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування, Олександр Григорович активно приймає участь у засіданнях та робочих виїзних комісіях.

Він постійно тримає на контролі питання стану обладнання та реалізації програми з покращення екологічного стану виробництва. Задля цього він відвідав ПАТ «Дніпроспецсталь» та  ПАТ «Український графіт». Для покращення екології необхідно не тільки піклуватися про зменшення забруднення навколишнього середовища, а й допомога рекреаційним закладам. Олександр Білий долучився до вивчення  питання щодо  розширення меж та розвитку Національного природного парку «Великий Луг» за рахунок територій Василівської громади.

Як зазначив сам Олександр Григорович: «Екологічний стан навколишнього середовища є найголовнішим та нагальним питанням, а підтримка програм з покращення екологічного стану повинна бути пріоритетною. Наша спільна мета — зменшити негативний вплив на екологію, запровадити екомоніторинг, який стане доступним широкому загалу на обласному геопорталі».

Також депутат поділився цитатою, яка допомагає йому рухатись далі, допомагаючи своїй громаді та виборцям: «Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли зрозумів, навіщо».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь