Запобіжний захід не змiнено

0

Призначене в Запорізькому апеляційному суді на 10 лютого судове засідання з оскарження запобіжного заходу завгоспу інфекційної лікарні, на якого «вішають» смертельну пожежу, не відбулося. Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.

 В апеляції прокуратура хотіла оскаржити надто м’який, на її думку, запобіжний захід завгоспу Запорізької обласної інфекційної лікарні Ігорю Носову, який нині перебуває під нічним домашнім арештом. Носов є єдиним підозрюваним у справі про пожежу в лікарні, в якій загинули лікарка та троє пацієнтів. Справа розслідується як порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей (ч.2 ст. 270 КК України). За попередньою інформаціє, пожежа виникла через проблеми з медичним обладнанням, окрім того, в приміщені була відсутня пожежна сигналізація.

Носов, який прийшов на засідання зі своїм адвокатом, каже, що наглядати за медичним обладнанням не його службові обов’язки. Більш того, відомо, що в згоріле приміщення реанімації доступ йому взагалі було заборонено. Щодо пожежної сигналізації, її мали обладнати за кошти обласного бюджету, адже лікарня перебуває у підпорядкуванні Запорізької обласної ради. Але депутати коштів на це досі не знайшли. Носов же відповідає за наявність пожежних рукавів, вонегасників тощо. А з цим, за словами підозрюваного завгоспа, усе нормально.

Утім, у суді ці аргументи не озвучувалися, оскільки судове засідання не відбулося: з прокуратури до суду не надійшли потрібні документи. Апеляція перенесена на середу, 17 лютого.

Нагадаємо, Носов нині перебуває під нічним домашнім арештом, прокуратура вимагала для нього взяття під варту без права застави.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь