НовиниЗапоріжці, які втратили житло через ворожі обстріли, отримуватимуть щомісячні...

Запоріжці, які втратили житло через ворожі обстріли, отримуватимуть щомісячні виплати з міського бюджету

-

Запоріжці, які втратили житло через ворожі обстріли, отримуватимуть щомісячні виплати з міського бюджету

На позачерговій сесії Запорізької міської ради, яка відбулася 27 січня, було прийнято програму фінансової підтримки мешканців міста, чиє житло зруйнували ракетні обстріли.

Програма передбачає надання щомісячної грошової допомоги у розмірі 10 тисяч гривень тим запоріжцям, які втратили житло, а також тим, чиє житло стало непридатним для проживання внаслідок ворожих обстрілів. На ці кошти люди можуть орендувати помешкання, або ж розпорядитися ними на власний розсуд.

Крім того, було внесено зміни в місцеву цільову програму, яка стосується соціального захисту населення, і передбачає разову виплату матеріальної допомоги у розмірі 15 тисяч гривень. Цей вид допомоги можуть отримати пільгові категорії (пенсіонери, люди з інвалідністю тощо), якщо їх житло пошкоджено і потребує ремонту після «прильотів».

Як повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв, для того, щоб оформити фінансову допомогу, власник чи співвласник житла має подати до ЦНАПу такий пакет документів: заява про факт руйнування або пошкодження житла; заява для отримання допомоги; документ, який посвідчує особу; довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; акт обстеження технічного стану житла, виданий комісією; документ, що підтверджує право власності на об’єкт нерухомого майна; нотаріально посвідчена згода інших співвласників на отримання матеріальної допомоги.

Якщо немає оригіналів документів, які б підтверджували право власності, можна подати довідку з держреєстру прав на нерухоме майно. Відповідну довідку можна отримати у ЦНАПі.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам