НовиниЗапорізькі спортсменки виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу

Запорізькі спортсменки виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу

-

Студентки ЗНУ Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко сенсаційно виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу, серед спортсменів до 18 років. Проходили змагання в турецькому місті Ізмір. Волейболістки, котрі прибули на континентальну першість у статусі 31-го номеру Європейського рейтингу, впевнено подолали турнірну дистанцію до півфіналу, вигравши п’ять матчів (чотири з них із сухим рахунком 2:0).

У півфіналі спортсменки обійшли швейцарок. А у фіналі зустрілися із землячками – Ганною Чичельницькою та Дар’єю Романюк. У вирішальній битві дівчата переконливо довели, що пробилися до поєдинку аж ніяк не випадково. Хміль та Лазаренко одразу ж продемонстрували серйозність власних намірів і перемогли з рахунком– 21:18.

Натомість, наступний сет вийшов більш напруженим. Тож навіть коли запорізькому дуету вдалося вийти вперед – 18:14, чорноморський не «поплив» і спромігся скоротити відставання до мінімуму. Та все ж у кульмінаційний момент героїнею стала Хміль, котра обачливо перекинула блок Романюк – 21:19. Отже, рахунок став 2:0, Ангеліна й Тетяна сенсаційно виграли чемпіонат Європи! Срібло континентальної першості вирушило до Чорноморська. Крім того, успіх українських дівчат підтримали і хлопці – у змаганнях юнаків чемпіонати Європи стали Євген Бойко (Нова Каховка) / Владислав Омельчук (Рівне)

Додамо, що новоспечених чемпіонок Європи Ангеліну та Тетяну, тренують Василь Михайлович Букін та Любов Афанасіївна Букіна. За словами дівчат, від початку вони налаштовувалися на призове місце і на найвищий результат. Тож виправдали сподівання: не дарма працювали цілий рік. Найскладнішим був фінальний поєдинок за перше місце, в ньому спортсменки неодноразово грали і йщли на одному рівні із суперниками, тож гра була принциповою. Переміг сильніший!

“На фінальній подачі у нас трохи тремтіли руки, але ми перебороли себе, і виграли! – поділилися враженнями Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко, – Коли стояли на п’єдесталі пошани, відчували гордість за свою країну, за себе за свою напарницю. Така ейфорія чути гімн України на свою честь! Емоції переповнювали”.