НовиниЖитло для переселенців: на заході України облаштували додаткові прихистки

Житло для переселенців: на заході України облаштували додаткові прихистки

-

Житло для переселенців: на заході України облаштували додаткові прихистки

Українці, які вимушені виїжджати зі своїх населених пунктів через бойові дії, можуть знайти житло у західних регіонах країни.

Зокрема, на Івано-Франківщині облаштували церковне приміщення на 40 людей. Будівля знаходиться у селі Маріямпіль, останні 4 роки її використовували для соціального служіння.

На першому поверсі — десять кімнат, разом із кухнею, їдальнею, пральнею, душовими та санвузлами. Там люди зможуть проживати доти, поки не повернуться до своїх помешкань. Приміщенням опікуватиметься місцевий осередок Карітасу.

У львівському шелтері для переселенців «Безпечне місце» пропонують безплатне проживання та харчування. Загалом там можуть розмістити до 21 людини. Крім того, у хостелі надають безкоштовні консультації: юристів; психологів; соціальних працівників; консультації лікарів для людей, уразливих до ВІЛ.

Прихисток «Безпечне місце» розташований на вул. Соломії Крушельницької, 3 (навпроти парку Івана Франка). Щоб отримати тимчасове місце у шелтері, треба заповнити заявку.

Також в Івано-Франківську відкрили шелтер для переселенців у будівлі колишнього дитячого садка. Житло облаштували у двоповерховій споруді з трьох блоків. Загалом там є 62 кімнати з меблями, побутовою технікою, сантехнікою, бойлерами. У приміщенні повністю змінили внутрішнє планування та комунікації.

Окрім кімнат для переселенців, тут облаштували спільну на поверх кухню та санвузли. Люди матимуть право проживати у шелтері безкоштовно 4 роки, їм не потрібно буде оплачувати комунальні послуги.

Тимчасове житло підготували і в Червонограді на Львівщині для 225 людей, які втратили свої домівки та змушені були шукати нове місце проживання. Для переселенців відремонтували 55 кімнат у гуртожитку Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу.

У колишній школі в Косівській громаді облаштовують житло для 200 осіб. Зараз там тривають будівельні роботи – готують усі необхідні приміщення: кімнати для проживання; кухні; санвузли. Косівська громада також отримала від благодійників комплект сантехнічного обладнання: бойлери, умивальники, унітази, душові кабінки, електричні нагрівачі.

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам