ЗНО за особливих умов

- Advertisment -

ЗНО за особливих умов

Валерія Будило

В Україні відбулося перше ЗНО з математики. Не дивлячись на те, що зареєстрованих було вдосталь,  на сам іспит не  з’явило ся майже 20 % абітурієнтів, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. На пункти тестування юнаків та дівчат пускали тільки після вимірювання температури,  яка не повинна бути вищою за 37,2 С. та  вимагали від учнів дотримуватися дистанції не менш за 1,2 м.

«Теперішні діти, нажаль, не готові до стресових ситуацій на екзаменах. Це є зайве хвилювання, а додатковим стресом цього року став процес дистанційного навчання та карантинні норми. Неуважність просто катастрофічна, і це проблема переважної більшості сучасних учнів. Через неуважність величезна кількість елементарних помилок, та, відповідно, втрата балів. Тут потрібна системна і систематична робота школи і сім’ї в плані формування готовності до екзаменів» —  розповіла класна керівниця випускного класу у Хортицькому районі.

Результати зовнішнього оцінювання з математики зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році, а також за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.  Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з математики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 16 липня. Також будуть опубліковані таблиці відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з математики та таблиця переведення тестових балів з математики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з математики. Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть до 01 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Через пандемію коронавірусу цього року зробили необов’язковою Державну підсумкову атестацію (в тому числі у формі ЗНО) — сертифікат про середню освіту всі випускники отримають і без неї.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Достойное вниманияСВЯЗАННЫЕ
Рекомендуется Вам