В Запоріжжі уроки фількультури будуть проходити за новими правилами

0

Вчора, 25 лютого, до Запоріжжя завітав телеведучий Олександр Педан. Він разом зі своєю командою провів тренінг з нових видів спорту на базі колегіуму №98 для вчителів фізкультури та керівників загальноосвітніх закладів.

Як стверджує Олександр, нововведення заохотять школярів до рухової активності. Нові альтернативні види спорту є безконтактними та безпечними. «Ми не будемо прибирати попередні види спорту, а просто додаємо нові, альтернативні види. Ми зібралися в цьому залі для того, щоб навчити вчителів новим видам спорту, щоб від завтра керівництво загальноосвітніх закладів змогли ввести в шкільну програму нові правила. Ми пропагуємо фізкультуру не як спорт високих досягнень, а як фан-ігри, які будуть приносити діткам тільки задоволення», — підкреслив телеведучий.

 

Команда шоумена приїздить вже в другий раз до Запоріжжя. В цей раз для вчителів влаштували різні практичні заняття на базі трьох спортивних залів. Наступного разу на зустріч планують запросити й учнів, щоб вони могли самі спробувати запропоновані види спорту

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь